alapitvany 1200

1.nap– Szombathelyről reggel 6 órakor indultunk. Ártándnál léptük át a határt.

Első úticélunk Nagyvárad volt, ahol megtekintettük a római katolikus székesegyházat és megemlékeztünk Szent László királyunkról. Ezután interaktív városnézésen vettünk részt. Este elfoglaltuk Kolozsváron a szállásunkat.

2.nap –Délelőtt a kolozsvári Líceumban megismerkedhettek tanulóink az ottani diákok életével, majd közös városnézésen vettek részt. Ebéd után a Tordai sóbányában tettünk látogatást, majd, Tordai-hasadék szépségét fedeztük fel 2,5 órás túrában. Este érkeztünk meg Gernyeszegre, a szállásunkra.

3.nap— Reggel Marosvásárhelyt tekintettük meg, többek között a Teleki-Tékátés Kultúrpalotát. Ezután Szovátára mentünk, sétáltunk a Medve tó körül, majd a bátrabbak meg is mártóztak benne, felfedezve a tó különlegességeit. A Parajdi sószorosban is megcsodáltuk Erdély geológiai csodáit.

4.nap– Torockón a helyi néprajzi múzeum megtekintése után következett a gyerekek legnagyobb élménye a 4 órás túraSzékelykőre. Körösfőn a kalotaszegi templom faberakásos mennyezetét csodáltuk meg.

5.nap Gyalogtúrával indítottuk a Sebes-Körös meredek partján a Révi szorosban, a Zichy barlangba igyekeztünk, ahol tanulmányoztuk a mészkőhegységek cseppkőbarlangjainak kialakulását. Hazafelé útba ejtettük Nagyváradot, ahol az idegenvezetőnk értékelte a gyerekek heti teljesítményét. Koraesti órákban megérkeztünk Szombathelyre.

Videó

Fotóalbum

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

ITT  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 0

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu

 

Korszerű Iskoláért Alapítvány

 Számlaszámunk: 11747006-20118147
Adószámunk: 19246640 - 1 - 18
A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez.
Ezúton is szeretnénk megköszönni támogatóinknak, hogy az elmúlt tanévben iskolánk alapítványának ajánlották fel személyi jövedelemadójuk egy százalékát!
 
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez. Adószámunk: 19246640-1- 19246640-1-18 18 1 1% % Számlaszámunk: 11747006-20118147 KÃSZÖNJÜK!”
 
 

tanulmanyi

sport

ETKEZES 4

etlap 3

kreta 2

classroom 2

TANEV RENDJE 2

dokumentumok 2