A 2025-2026-os tanévet 595 fő tanuló értékelésével zártuk és kiváló eredményekkel büszkélkedhetünk. Az iskola tanulmányi átlaga 4,57, 184 fő tanulónk kitűnő tanulmányi eredményt ért el.
Munkánk során nagy hangsúlyt helyeztünk a tehetséggondozásra. Büszkék vagyunk tanítványaink sikereire, akik a tanulmányi - és sportversenyeken, művészeti pályázatokon kiváló megyei és országos eredményekkel képviselték iskolánkat.
Ágoston Gabriella igazgatóhelyettes emlékérmet vehetett át az iskola közösségéért végzett kiváló szakmai munkájáért és támogató vezetőhelyettesi tevékenységéért. A több mint negyven éves elhivatott pedagógiai munkájának elismeréseként pedig miniszteri kitüntetésben részesült, Pedagógus Szolgálati Emlékérmet kapott.
A kiemelkedő színvonalon végzett és eredményes tehetséggondozó munkájukért elismerésben részesültek Soósné Szerényi Szeréna, Juhász Katalin, Takács Gabriella és Lukács Gábor kollégák.
Nyolc éven át kitűnő tanulmányi eredményéért, kiemelkedő közösségi munkájáért és példamutató magatartásáért elismerésben részesültek Rácz-Racker Dorka 8.a, Ujvári Lídia, Kovács Hanna és Tóth Heléna Mónika 8.b osztályos tanulók.
Nyolc éven át kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért elismerésben részesültek Pölhös Letti, Grastyán Gellért 8.b és Vida Mátyás 8.c osztályos tanulók.
Nyolc éven át kitűnő tanulmányi munkájáért elismerésben részesült Pezenhoffer Zalán Pál 8.b osztályos tanuló.
Az udvar felújításában végzett támogató munkájáért nevelőtestületünk az „Év Szülője” elismerésben részesítette Horváth Zoltánt, Horváth Léna 2.a osztályos tanuló édesapját. Hálásak vagyunk, hogy a példaértékű segítség hozzájárult egy szebb és biztonságosabb udvari környezet kialakításához.
Tisztelettel köszönöm iskolánk Szülői Szervezetének, A Korszerű Iskoláért Alapítványnak és a Gothard Diáksport Egyesületnek iskolánkért végzett munkáját és támogatását.
A Gothard Diáksport Egyesület a tanév során nyújtott kiváló sporteredményéért az „Év sportolója díjat” adományozta Erdélyi Zoé 3.c, Szabó Dávid 4.c, Takács Eszter 8.c és Pezenhoffer Zalán Pál 8.b osztályos tanulóknak.
A Honvédelmi Minisztérium által meghirdetett Magyarország jó tanulója, jó sportolója elismerésben részesültek Benczenleitner Brúnó és Tóth Benedek 6.a osztályos tanulók.
Tantestületünk nevében gratulálok tanulóink kiváló eredményeihez! Tisztelettel köszönöm a szülők és minden partnerünk támogatását!
Kellemes nyarat és jó pihenést kívánok mindenkinek!
Nagyné Tancsics Ildikó igazgató
Fotóalbum a tanévzáróról:



















