Kedves Szülők!

A 2024/25-ös tanév iskolai étkezésével kapcsolatban szeretném felhívni a figyelmüket a következőkre:

(Aki még nem töltött ki nyilatkozatot, de szeretne étkezni sürgősen pótolja!)

• Az étkezés ebben a tanévben is étkezési kártyával vehető igénybe. Elvesztése esetén 450 Ft befizetése után igényelhet újat ügyintézőinktől. Kérem időben jelezze igényét! (ügyintézési idő 3-4 nap)
    Az 1. és 9.osztályosok számára a kártyákat kiküldjük az iskolába, részükre a kártya ingyenes.
  • Aki a kedvezményes étkezéshez még nem nyújtotta be a szükséges igazolásokat, kérem pótolja! Érvényes igazolások, határozatok hiányában, a szeptemberre kiállított számlában a kedvezményt nem tudjuk érvényesíteni.
  • A szeptemberi számla a nyilatkozatban megadott étkezéseket tartalmazza. Amennyiben az igényelt étkezést szeretné módosítani háromszori étkezés helyett csak ebédet igényelne azt csak a következő számlázási időszakra tudja megtenni!

A nem kívánt étkezések természetesen lemondhatók (ZipMeal-en / telefonon/e-mail-ben), s a következő számlában jóváírásra kerülnek.

• Használják a ZipMeal szülői applikációt, mert itt lemondhatják az étkezést, rendezhetik gyermekük számláját és nyomon követhetik az étlapot is. „Meglévő étkezőként„ kell regisztrálni, s a számlán szereplő kártyaszám megadása is szükséges.
    (1. és 9.osztályosok csak az első számla kiállítása után tudnak regisztrálni)

Aki intézményt vált, újra kell regisztrálnia az applikációban.

Ehhez segítséget talál honlapunkon: https://www.szombathelyigamesz.hu/zipmeal.html

Kérdéseikkel, kéréseikkel bátran keressék ügyintézőinket, készséggel állnak rendelkezésükre!

Szombathelyi Köznevelési GAMESZ