alapitvany 1200

A 2022-2023-as tanévet 596 tanuló értékelésével zártuk és kiváló eredményekkel büszkélkedhetünk. Az iskola tanulmányi átlaga 4,42. 167 fő tanuló kitűnő tanulmányi eredményt ért el. Gratulálunk a kiváló teljesítményekhez! Munkánk során nagy hangsúlyt helyezünk a tehetséggondozásra. Büszkék vagyunk tanítványaink sikereire, akik a tanulmányi - és sportversenyeken kiváló megyei és országos eredményekkel képviselték iskolánkat.
Tisztelettel köszönöm a szülőknek a tanév során nyújtott jelentős mértékű támogatását. Önzetlenül segítették céljainkat az osztálytermek felújításában és az udvarrendezésben. Az összefogás eredményeként kerti padokkal, homokozókkal és mászófallal gyarapodott az udvar. Köszönjük A Korszerű Iskoláért Alapítvány és a Gothard Diáksport Egyesület közreműködését.
A jubileumi tanévzáró ünnepélyen Szalainé Joós Piroska aranydiplomás és Dr. Elek Miklósné gyémántdiplomás kollégáinkat köszönthettük. Iskolánkért végzett munkájuk példa számunkra.
Derdák Sára és Derdák Ákos 8.c osztályos tanulók a 2022-es év kiváló tanulmányi és sport eredményei alapján „Magyarország Jó tanulója, Jó sportolója” elismerésben részesültek.
A kiemelkedő színvonalon végzett és eredményes tehetséggondozó munkájáért az „Év tanára” elismerésben részesültek Horváth Győzőné Pintér Andrea és Kócs Felicián Gábor kollégák.
Az „Év diákja” elismerő címmel jutalmazzuk a tanulmányi és a közösségi munkában élen járó végzős tanulót. Az idei tanévben tantestületünk döntése alapján Sass Trisztán Máté 8. b osztályos tanulót díjaztuk.
Az iskola infrastrukturális fejlesztéséért végzett önzetlen támogatásért nevelőtestületünk az „Év Szülője” elismerésben részesítette Tóth Ferenc szülőt. Köszönjük iskolánk tárgyi feltételeinek javítását.
Eredményes és lelkiismeretes szakmai munkájáért pedagógus nap alkalmából Fodor István Tankerületi Igazgató elismerésében részesültek Beléndesi Beáta, Tóthné Szőke Csilla Katalin és Ruppl Edit kollégák.
Tisztelettel köszönöm iskolánk Szülői Szervezetének és A Korszerű Iskoláért Alapítvány gyermekekért végzett munkáját, iskolánk folyamatos támogatását.
A Gothard Diáksport Egyesület a tanév során nyújtott kiváló sporteredményéért az „Év sportolói díjat” adományozta Németh Lili 4.c, Novák Bence 4.c, Tárnoki Csenge 8.c és Vecsera Balász 8.b osztályos tanulóknak.
Tantestületünk nevében gratulálok a kiváló eredményekhez. Tisztelettel köszönöm a szülők és minden partnerünk támogatását.
Kellemes nyarat és jó pihenést kívánok mindenkinek!
Nagyné Tancsics Ildikó intézményvezető

Fotóalbum:

Képernyőkép 2023 06 18 153526

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

ITT  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 0

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu

 

Korszerű Iskoláért Alapítvány

 Számlaszámunk: 11747006-20118147
Adószámunk: 19246640 - 1 - 18
A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez.
Ezúton is szeretnénk megköszönni támogatóinknak, hogy az elmúlt tanévben iskolánk alapítványának ajánlották fel személyi jövedelemadójuk egy százalékát!
 
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez. Adószámunk: 19246640-1- 19246640-1-18 18 1 1% % Számlaszámunk: 11747006-20118147 KÃSZÖNJÜK!”
 
 

tanulmanyi

sport

ETKEZES 4

etlap 3

kreta 2

classroom 2

TANEV RENDJE 2

dokumentumok 2