alapitvany 1200

Intézményünk örökös ökoiskolaként évek óta sokat tesz azért, hogy tanulóink magukénak érezzék és elsajátítsák a fenntarthatóság szemléletét. Ezt a célt szem előtt tartva szerveztük meg az idei tanévben október 3-7. között az „Öko-hetet”. Programjainkon nem csak elméleti ismeretekkel gyarapodtak tanulóink, hanem tevékenyen is részt vettek a környezetünk megóvását célzó akciókban.
Intézményünk a szülők bevonásával papírt és használt ruhát gyűjtött, melynek bevételéből iskolánkat szépítjük. Idén bevontuk a hulladékgyűjtésbe a környék lakóit is. Örömmel tapasztaltuk, hogy törekvésünket a lakosság is támogatta .Ez úton is köszönetünket fejezzük ki a rengeteg felajánlott papírért és ruháért.
Október 5-én egész iskolánk csatlakozott a kámoni önkéntes szemétszedési akcióhoz. Tanulóinknak köszönhetően megszépültek a környék utcái és parkjai.
A Madárász suli tanulói Kelemen Tibor tanár úr vezetésével csatlakoztak az Európai Madármegfigyelő Napok programjához, Tömördön madárgyűrűzésen vettek részt.
UNESCO társult intézményként ezen a héten tartottuk a Világ Legnagyobb Tanóráját. A program kapcsolódik az Európai Fenntarthatósági Héthez. Az eseménysorozat célja a fenntartható fejlődés, a globális fenntarthatósági célok népszerűsítése a társadalom széles körű bevonásával.
A programsorozat arra is jó alkalmat biztosított ,hogy a gyerekek fogyasztási szokásairól beszélgetve, azokat átgondolva tudatos és fenntartható szemlélet alakuljon ki tanulóinkban. A Vas népe cikke ITT olvasható

Fotóalbum:

vlt

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

ITT  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 0

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu

 

Korszerű Iskoláért Alapítvány

 Számlaszámunk: 11747006-20118147
Adószámunk: 19246640 - 1 - 18
A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez.
Ezúton is szeretnénk megköszönni támogatóinknak, hogy az elmúlt tanévben iskolánk alapítványának ajánlották fel személyi jövedelemadójuk egy százalékát!
 
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez. Adószámunk: 19246640-1- 19246640-1-18 18 1 1% % Számlaszámunk: 11747006-20118147 KÃSZÖNJÜK!”
 
 

tanulmanyi

sport

ETKEZES 4

etlap 3

kreta 2

classroom 2

TANEV RENDJE 2

dokumentumok 2