alapitvany 1200

A Gothard Tudósklub rendezvényeinek célja: a pályaorientáció megerősítése a természettudományok oktatásában.

Az előadások kiemelt célja volt a diákokérdeklődésének felkeltése a természettudományos, a műszaki képzési területek iránt. A program révén voltak látványos kísérleti bemutatók, és előadások, amelyekbe az érdeklődő tanulókat vonták be.

A cél, hogy minél szélesebb tanulói kört érjünk el.

A fizikai kísérletek mindig is fontos szerepet játszottak a gyerekek motiválhatóságában. Ehhez tökéletes előadó Molnár László, az ELTE Savaria Egyetemi Központ Fizika Tanszékének tanára.
Sok érdekes, látványos kísérletet láthattak a nyolcadikosok, amihez az iskolában nekünk nincs meg az eszköztárunk. Molnár tanár úr egyszerűen, nagyon érthetően elmagyarázta a gyerekeknek a legnehezebb kísérleteket is. Akit eddig még nem hozott lázba a fizika világa a robbantások, lövöldözés, fényeffektek, és számos kísérlet sora után, biztos vagyok benne, hogy felkeltette az érdeklődését.
Felsorolni is nehéz mi mindent láthattunk, de mind közül a legérdekesebbek közé tartoztak azok a kísérletek, amikor a tanár úr a lelkes közönséget vette célba, pl. a hosszú hajú lányok hajának feltöltésével.

Az előadások elérték a céljukat, a gyerekek végig nagyon figyelemmel kísérték az órát, sikerült a tárgyat még
közelebb hozni hozzájuk.

Az előadásokon készült fotóalbum ITT elérhető.

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

ITT  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 0

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu

 

Korszerű Iskoláért Alapítvány

 Számlaszámunk: 11747006-20118147
Adószámunk: 19246640 - 1 - 18
A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez.
Ezúton is szeretnénk megköszönni támogatóinknak, hogy az elmúlt tanévben iskolánk alapítványának ajánlották fel személyi jövedelemadójuk egy százalékát!
 
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez. Adószámunk: 19246640-1- 19246640-1-18 18 1 1% % Számlaszámunk: 11747006-20118147 KÃSZÖNJÜK!”
 
 

tanulmanyi

sport

ETKEZES 4

etlap 3

kreta 2

classroom 2

TANEV RENDJE 2

dokumentumok 2