alapitvany 1200

Eredmények:

Az iskola tanulmányi átlaga 4,4.
183 tanuló kitűnő tanulmányi eredményt ért el, ez a tanulólétszám 30%-a.


Büszkék vagyunk arra, hogy tanulóink számtalan tanulmányi- és sportversenyen kimagasló megyei és országos eredményekkel képviselték iskolánkat. Munkánk során kiemelt terület a tehetséggondozás, támogatjuk tanítványainkat a versenyeken való megmérettetésben.
Az idei tanévben kiváló eredményeket értek el tanulóink
- a Zrínyi Ilona matematika versenyen, ahol a Nyugat-Dunántúl legeredményesebb általános iskolája összesítésben 2. helyezést értünk el.
- Ugyancsak kimagaslóan teljesítettek diákjaink
• a Bolyai Matematika és Anyanyelvi Csapatversenyeken
• a Kenguru, az Alapműveleti, a Kalmár László, Varga Tamás, a matekÁsz matematika versenyeken, valamint a Medve szabadtéri matematika csapatversenyen
• a Tudásbajnokság tantárgyi versenyein
• az Országos Honismereti Tanulmányi versenyen
• az angol és a német nyelvi versenyeken
• és a rajzpályázatokon.

Több sportágban kimagasló teljesítményekkel szerepeltek tanulóink a Diákolimpia megyei és országos döntőjében. Kiváló teljesítményt nyújtottak röplabdásaink, kézilabdásaink, focistáink, atlétáink, teniszezőink, asztaliteniszezőink, kötélugróink és úszóink.
A kiváló eredményeket elért tanulóinkat a „Gothard csillagok” díjátadó gálán ünnepeltük. Az idei tanévben 141 tanulót jutalmaztunk, akik kimagasló teljesítményükkel, országos és megyei dobogós helyezésekkel képviselték iskolánkat a különböző versenyeken. Röplabdásaink és labdarúgóink ekkor szerepeltek a diákolimpia országos döntőjében, így ők az elismeréseket most vehetik át.
A III. korcsoportos labdajátékok országos döntőjén a röplabdás lányok és focistáink 7. , a röplabdás fiúk 8. helyezést értek el.
A III. korcsoportos lány röplabda csapat tagjai: Horváth Lizi 5. a osztályos tanuló, Gombás Laura 5. b osztályos tanuló, Laczi Hanna, Sánta Babett, Szabó Csenge, Szabó Sára, Tárnoki Zita, Tömböly Míra Mária, Zsigmond Nóra 5.c osztályos tanulók, Polgár Patrícia 6. a osztályos és Dénes Hanna Dorka 7. c osztályos tanulók.
A III. korcsoportos fiú röplabda csapat tagjai: Schleffer Ákos, Bem Bendegúz, Tolvaj Máté, Molnár Noel Roland, Lang Benedek István, Kovács Barnabás, Feigl Áron, Farkas Benedek István, Simon Gergő, Varga Noel, Szakály Zétény Mihály 6. b osztályos tanulók.
A III. korcsoportos fiú labdarúgó csapat tagjai: Horváth Ágoston 5. c osztályos tanuló, Bosnyák Bence, Bosnyák Botond, Somfalvi Barna 6. a osztályos tanulók, Varga Noel, Szakály Zétény Mihály, Harangozó Milán, Gurzó György 6. b osztályos tanulók, Sánta Richárd 7.a osztályos és Turczi Dániel László 7. c osztályos tanulók.
Köszönjük a testnevelő kollégák, Tóthné Szőke Csilla, Korn Tamás és Kócs Felicián munkáját.

Elismerések:
Derdák Ákos 7.c osztályos tanuló a 2021-es év kiváló tanulmányi és sport eredményei alapján „Magyarország Jó tanulója Jó sportolója” elismerésben részesült.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata elismerésben részesíti az országos tanulmányi versenyen dobogós helyezést elért diákot és felkészítő tanárát. Az idei tanévben a város díszoklevelét 6 tanuló és 5 felkészítő kolléga veheti át:
László Dávid 7.c osztályos tanuló az Alapműveleti Matematika verseny országos 3. helyezettje. Felkészítő tanára Nagyné Török Judit.
Komláti-Takács Csenge 3. b osztályos tanuló a Tudásbajnokság szövegértés versenyen országos 1., az anyanyelvi versenyen országos 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Sághy Lászlóné.
Németh Erzsébet 3. c osztályos tanuló az Országos NyelvÉsz verseny 1. helyezettje. Felkészítő tanára: Horváth Győzőné Pintér Andrea.
Kovács Hanna 4. b osztályos tanuló az Országos NyelvÉsz verseny 1. helyezettje. Felkészítő tanára: Némethné Gergácz Anita.
Az Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen Németh Sára 6.a osztályos tanuló 1. helyezést, Sass Trisztán 7.b osztályos tanuló szintén 1. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Farkasné Gábriel Mónika.
Miniszter elismerő oklevelében részesül kimagasló színvonalon végzett és eredményes szakmai munkájáért Nagyné Török Judit, a matematika munkaközösség vezetője. A matematika oktatás iskolánk egyik legeredményesebben működő területe.
Iskolánk tárgyi feltételeinek javításáért és az informatikai eszközállomány jelentős fejlesztéséhez nyújtott szülői támogatásért nevelőtestületünk az
„Év Szülője” elismerésben részesíti Vecsera Zsolt szülőt.
Hivatástudattal végzett tanítói tevékenységéért és kiváló pedagógiai munkájáért az „Év tanára” elismerésben részesítem Sághy Lászlónét.
Kiváló és eredményes szakmai munkájáért az „Év tanára” elismerésben részesítem Gerecsné Lehner Ildikó, magyar és angol nyelv szakos kollégát.
Pedagógus nap alkalmából Fodor István Tankerületi Igazgató Úr elismerő oklevelében részesül
Czingráber Orsolya a kulturális rendezvények és programok területén végzett kiváló, sokoldalú tevékenységéért,
Horváth Győzőné Pintér Andrea a matematika tehetséggondozás területén végzett eredményes munkájáért,
Lukács Gábor a környezeti nevelés, az iskolakert kialakításában végzett kiváló, elhivatott pedagógiai munkájáért,
Korn Tamás a testnevelés és sport területén végzett eredményes szakmai és koordinációs munkájáért,
Kócs Felicián a labdarúgás területén végzett lelkiismeretes és kiváló szakmai munkájáért.

GRATULÁLUNK!

Jó pihenést kívánunk mindenkinek a nyárra!

Fotók és videók:

tanevzaro

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

ITT  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 0

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu

 

Korszerű Iskoláért Alapítvány

 Számlaszámunk: 11747006-20118147
Adószámunk: 19246640 - 1 - 18
A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez.
Ezúton is szeretnénk megköszönni támogatóinknak, hogy az elmúlt tanévben iskolánk alapítványának ajánlották fel személyi jövedelemadójuk egy százalékát!
 
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez. Adószámunk: 19246640-1- 19246640-1-18 18 1 1% % Számlaszámunk: 11747006-20118147 KÃSZÖNJÜK!”
 
 

tanulmanyi

sport

ETKEZES 4

etlap 3

kreta 2

classroom 2

TANEV RENDJE 2

dokumentumok 2