alapitvany 1200

2013. május 6-8-ig Bodzavárban (Vöröstó), erdei iskolában járt a 2.c osztály. 
A kitűnő időjárásnak és az érdekes programoknak köszönhetően, pillanatok alatt elrepült a 3 nap. A programokról a Bővebben után olvashatnak.
 
Első nap: Két csapatot alkotva a gyerekek, egy tanösvény vetélkedőn vettek részt. Nevükhöz méltóan a Tudorkák csapata győzött - de csak kis fölénnyel. A sok izgalmas és érdekes feladatot követően visszatértek a táborba, ahol egy meglepetés szülinapi parti várta őket, főként persze az ünnepeltet.
 
Második nap: Kalandtúra volt a javából! A két csapat az indiánok földjére keveredett, ahol különösebbnél különösebb küldetéseket kellett teljesíteniük. Itt a Bodza csapat szerepelt jobban. Ezek után "megpihentek" Vászolyon a Szent Jakab forrásnál, ittak a gyógyerejű vízből, majd némi vizezés és játék után, feltöltődve vágtak neki a hazafelé vezető útnak. A táborban fagyi várta a döntetlenül zárult verseny résztvevőit. Ezzel a nap még nem ért véget, hiszen volt alkalmuk vadcsalit készíteni, azt kirakni az állatoknak, és vadkamerákat felszerelni is. A jól megérdemelt vacsora után pedig következett a nap fénypontja: bátorságpróba az éjszakai erdőben.
 
Harmadik nap: A pakolás és rendrakás után ellenőrizték a gyerekek a csalit és a vadkamerákat, majd utolsó programként a Veszprémi Állatkertet látogatták meg. 
A kis csapat épségben, fáradtan, élményekben gazdagon tért haza.
Erdei iskola 2.c

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

ITT  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 0

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu

 

Korszerű Iskoláért Alapítvány

 Számlaszámunk: 11747006-20118147
Adószámunk: 19246640 - 1 - 18
A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez.
Ezúton is szeretnénk megköszönni támogatóinknak, hogy az elmúlt tanévben iskolánk alapítványának ajánlották fel személyi jövedelemadójuk egy százalékát!
 
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez. Adószámunk: 19246640-1- 19246640-1-18 18 1 1% % Számlaszámunk: 11747006-20118147 KÃSZÖNJÜK!”
 
 

tanulmanyi

sport

ETKEZES 4

etlap 3

kreta 2

classroom 2

TANEV RENDJE 2

dokumentumok 2