alapitvany 1200

Jutalmazási rendezvényünket ilyen formában első alkalommal rendezzük meg, nem titkolt szándékunk, hogy ezt követően minden évben helyet adjunk a legjobbak megünneplésének.

Köszönjük a Cornelius Háznak, hogy ahogy korábban több iskolai rendezvényünknek, mai gálánknak is helyet biztosít.

A Gothard Jenő Általános Iskola tanítványai évről-évre tanulmányi és sportversenyek sokaságán bizonyítják tehetségüket. A háttérben a megmérettetéseken elnyert kupáink láthatók, a teljesség igénye nélkül. Engedjék meg, hogy néhány fontos versenyeredményünket már itt megemlítsem:


 

-        Az általános iskolák között a Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei fordulóján idén is iskolánk bizonyult a legeredményesebbnek, így ebben a tanévben is elnyerte a vándorkupát. Ezzel megőrizte elsőségét, harmadszor lett iskolánké a Zrínyi Kupa. A díjat a megyei verseny Savaria moziban rendezett ünnepélyes eredményhirdetésén vehettük át.

-        Vízilabdásaink is évről-évre növelik iskolánk hírnevét, csapatunk legutóbb a Sulipóló országos döntőjének győztese lett.

A mai napon a legkiválóbb eredménnyel büszkélkedhető tanulóinkat köszöntjük. Jutalmazzuk az országos tanulmányi és sportversenyek díjazottjait, valamint a megyei tanulmányi versenyek első hat helyezettjét. Összesen 101 diákunk részesül ma elismerésben.

 Az alsós tanulmányi versenyek díjazottjai:

-        Vámos Dániel, 4. a osztályos tanuló, az Apáczai olvasásverseny megyei 1., a NyelvÉsz verseny megyei 1. és országos 32. helyezettje, a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2., a Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny megyei 2., az Alapműveleti Matematikaverseny megyei 2. helyezettje. Felkészítő tanára: Sinkáné Timár Andrea.

-        Czeczeli Bende, Söptei Bálint és Horváth Mátyás 4.a osztályos tanulók, a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2. helyezettjei. Felkészítő tanáruk: Sinkáné Timár Andrea.

-        Thész Barnabás, 3.b osztályos tanuló, a Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny megyei 3. helyezettje. Felkészítő tanárai Beléndesi Beáta, Horváth Győzőné Pintér Andrea. Barnabás emellett az Apáczai olvasásversenyen megyei 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Sághy Lászlóné.

-        László Dávid, Németh Bendegúz és Molnár Zsombor, 3. c osztályos tanulók, a Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapatversenyének megyei 3. helyezettjei. Zsombor a Kalmár László Matematikaversenyen megyei 2., országos 20. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Horváth Győzőné Pintér Andrea.

-        Mannheim Zsombor, 3.b osztályos tanuló, a NyelvÉsz verseny megyei 6., a Nyelvhelyességi és szépolvasási verseny megyei 3. helyezettje. Felkészítő tanára: Sághy Lászlóné.

-        Szerb Dorka, 2. a osztályos tanuló, a Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny megyei 6. helyezettje. Felkészítő tanára: Verasztóné Tóth Ildikó.

-        Szerb Janka, 3. c osztályos tanuló, a Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny megyei 5. helyezettje. Felkészítő tanára: Horváth Győzőné Pintér Andrea.

-        Talabér Barnabás, 4. a osztályos tanuló, a Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny megyei 6. helyezettje. Felkészítő tanára: Sinkáné Timár Andrea.

-        Németh Bodza, 2. a osztályos tanuló, a NyelvÉsz verseny megyei 4. helyezettje. Felkészítő tanára: Verasztóné Tóth Ildikó.

 

Az felsős tanulmányi versenyek díjazottjai:

-        Soós Ákos, 8. b osztályos tanuló a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 6., a Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapatversenyének megyei 3., az Alapműveleti Matematikaverseny megyei 3., országos 14., a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei 3., a Varga Tamás Matematikaverseny megyei 3. díjazottja. Felkészítő tanára: Nagyné Török Judit. Ákos ezen kívül a Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny megyei 5. helyezettje. Felkészítő tanára: Némethné Takács Eleonóra.

-        Csuk Réka és Tóth Domonkos 8. c, Tóth Luca Panna és Solymosi Milán 8. b osztályos tanulók a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 1., országos 19. helyezettjei. Tóth Luca Panna a Varga Tamás Matematikaverseny megyei 1. és az Alapműveleti Matematikaverseny megyei 5. helyezését is elhozta. Csuk Réka a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen megyei 4., a Kalmár László Matematikaversenyen megyei 1., a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen csapatával megyei 3. helyezett lett. Felkészítő tanáruk: Nagyné Török Judit.

-        Szabó Bence Zsolt, 8. b osztályos tanuló a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen szintén erősítette a 3. helyezett csapatot.

-        Hende Sára és Babics Olivér 8.a, Fatalin Tamás 8.b osztályos tanulók a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 6. helyezettjei. Felkészítő tanáruk: Nagyné Török Judit. Fatalin Tamás a sport területén is jeleskedik: Az Országos Úszó Diákolimpia gyorsváltójának 1. helyezettje.

-        Bognár Bálint, 6. c osztályos tanuló, az Alapműveleti Matematikaversenyen megyei 4. helyezett lett. Felkészítő tanára: Nagyné Török Judit.

-        Ragasits Lili, 6. a osztályos tanuló, a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei 5. helyezettje. Felkészítő tanára: Nagyné Török Judit. Lili kiemelkedően teljesít a sportban is, az Országos Röplabda Diákolimpia Elődöntőjében 3. lett csapatával.

-        Burchard Csenge és Kiss Szabolcs, 6. b, valamint Andrási Mátyás 6. c osztályos tanulók a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen csapatukkal a megyei 2. díjban részesültek. Felkészítő tanáruk: Nagyné Török Judit. Kiss Szabolcs emellett a Szépítő Egyesület rajzpályázatán megyei 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Wittingerné Pulay Szilvia. Andrási Mátyás a Kézilabda Diákolimpia Országos Elődöntőjében 3. lett csapatával.

-        Somogyi Dávid, Szendrődi Benjámin, Havasi Bálint, 7. b és Hende Kristóf, 7. a osztályos tanulók a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 1., országos 16. helyezettjei. Hende Kristóf, Havasi Bálint és Somogyi Dávid a Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapatversenyén a megyei 3. díjat is elhódították, Dávid emellett a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen megyei 3. helyezettje lett. Felkészítő tanáruk: Wittingerné Pulay Szilvia.

-        Ladányi Kolos Bence, 5. b osztályos tanuló, a Kalmár László Matematikaverseny megyei 2. , és az alapműveleti Matematika Verseny megyei 2. helyezettje.

-        Hende Máté 5. d osztályos tanuló, a Kalmár László Matematikaverseny megyei 4. helyezettje. Felkészítő tanáruk: Varga Jenőné.

-        Lajtai-Péntek Johanna, 7. c osztályos tanuló, az Országos angol nyelvi verseny 1. helyezett. Felkészítő tanára: Nagyné Geiger Veronika.

-        Bognár Boldizsár, 7. a osztályos tanuló a Nemzeti Élelmiszerbiztonsági Hivatal Erdők, mezők vadvilága elnevezésű versenyén országos 1. és 3. helyezést ért el műveivel, emellett a közönségdíjat is elhozta. Ugyanezen a versenyen Knapcsik Attila 7. a és Doma Máté 5. d osztályos tanulók országos 2. helyezést értek el. Felkészítő tanáruk: Wittingerné Pulay Szilvia.

 

Alsós sporteredmények

 

-        Andrási Dóra Anna és Pesti Vanda Zsanett 3. b, Tóth Emma 4. b osztályos tanulók az Országos Tenisz Diákolimpia 3. helyezettjei az első korcsoportban. Második helyezett fiúk az első korcsoportban: Neuvirth Dávid 1.a és Varga Ábel 1. c osztályos tanulók. Az első korcsoport első helyezett lányai: Balázsfalvi Noémi és Neuvirth Hanna 3. b osztályos tanulók. Az Országos Tenisz Diákolimpián második korcsoportban vigasz ágon 1. helyen, összesítésben 5. helyen Feltóti Bianka, 4.c osztályos és Tóth Karola 5.c osztályos tanuló.

-        Nagy Lotti, Baumgartner Luca, Horváth Vanda Alíz, Dénes Hanna Dorka, 3. c osztályos tanulók, az Országos Kötélugró Diákolimpia Páros kategóriájában az első helyen végeztek. Nagy Lotti az A. kategória egyéni 1., Dénes Hanna Dorka egyéni 2., Baumgartner Luca egyéni 4., Horváth Vanda Alíz egyéni 6. helyezettje. Goldmann Eliza 3. c osztályos tanuló a B kategória egyéni 20. helyezettje.

-        Babics Marcell, 4.a osztályos tanuló az Országos Atlétika Verseny egyéni összetett mezőnyében 18. lett

-        Szarka Tibor, 4. a osztályos tanuló az Országos Sakk Diákolimpia megyei 1. helyezettje

 

Felsős sporteredmények

 

-        Az Országos Röplabda Diákolimpia elődöntőjében 3. helyezést elért csapat tagjai: Ragasits Lili, 6. a, Bóta Izabel 6.b, Német Laura, Pesti Nadin,, Gergácz Olga, Kocsis Dorka, Majczán Blanka, Gráczer Virág, Holhos Anna, Palotai Liliána, Rudolf Larissza és Tóth Brenda 6. c osztályos tanulók. Pesti Nadin, Gergácz Olga, Kocsis Dorka, Majczán Blanka és Gráczer Virág a 2. helyezett csapatot is képviselik. A második helyezett csapat tagjai még: Héjj Lotti és Nagy Tíria 8. c, Kóbor Szonja 8.b, Prácser Luca, Prácser Panna és Döme Alexa 7. c osztályos tanulók.

-        Országos Kézilabda Diákolimpia elődöntőjében harmadik helyezést elért csapat tagjai: Draskovics Vilmos, Draskovics Valér, Lajtay Péntek Sebestyén, Nagy Belián, Füst Balázs, Farkas Bence 5.c , Simon Olivér, Mátés Bence 5.a, Andrási Mátyás, Gombos Máté, Májerhoffer Vencel 6.c, Csarnai Dániel, Németh Iván 6.b és Horváth Zsombor 5. d osztályos tanulók.                 Gratulálunk!

 

-        Soós Csenge, 7. c osztályos tanuló az Országos Gyorskorcsolya Diákolimpia rövidtávú és hosszútávú mezőnyében is egyéni 3., míg váltóban 2. lett

-        Kovács Virág, 6. a osztályos tanuló az Országos Atlétika Diákolimpia kislabdahajítás versenyében 21. helyezettje

-        Draskovics Vilmos, 5. c osztályos tanuló az Országos Atlétika Diákolimpia kislabdahajítás versenyében ugyancsak 21. lett, az Országos Kézilabda Diákolimpia elődöntőjében 3., míg az Országos Atlétika Diákolimpia verseny többpróba csapatában 11. helyen végzett

-        Sparks-Hollósy Kornél, 6. a osztályos tanuló az Országos Atlétika Diákolimpia távolugrás versenyén 19., míg a többpróba csapatában 11. helyet szerezte meg. A csapat tagjai még: Radványi Csongor, Radványi Gergő, Somfalvi Bence 5. a osztályos tanulók. Bence az Országos atlétika verseny egyéni összetett 28. helyezettje is. Lajtay Péntek Sebestyén 5. c osztályos tanuló ugyancsak többpróbázik, emellett az Országos Kézilabda Diákolimpia elődöntőjében 3. helyezést elért csapat tagja is.

-        Süveges Szonja, 6. a osztályos tanuló, az Országos Kötélugró Diákolimpia egyéni 16. helyezettje B. kategóriában

-        Baumgartner Sára, 6. a osztályos tanuló, a B. kategória 14. helyezettje

-        Pásztorházi Emma 5. c osztályos tanuló, a B. kategória 3. helyezettje

-        Halmosi Dézi, 5. a osztályos tanuló a B. kategória 1. helyezettje

-        Nyúli Leila, 5. d osztályos tanuló, az Országos Sakk Diákolimpia megyei 1. helyezettje

-        az Országos Úszó Diákolimpia gyorsváltó 1. helyezett csapatait: Galambos Bence, Novák Donát, 6. a, Mercs Árpád Hunor 6.b, Sárközi Balázs 7.a, valamint Sántha Lázár 8.a, Fatalin Tamás 8.b, Pungor Péter 8.c, Zubrits Péter 8.c osztályos tanulókat.

 

 

 

 
 
Videó a díjkiosztóról:

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

ITT  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 0

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu

 

Korszerű Iskoláért Alapítvány

 Számlaszámunk: 11747006-20118147
Adószámunk: 19246640 - 1 - 18
A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez.
Ezúton is szeretnénk megköszönni támogatóinknak, hogy az elmúlt tanévben iskolánk alapítványának ajánlották fel személyi jövedelemadójuk egy százalékát!
 
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez. Adószámunk: 19246640-1- 19246640-1-18 18 1 1% % Számlaszámunk: 11747006-20118147 KÃSZÖNJÜK!”
 
 

tanulmanyi

sport

ETKEZES 4

etlap 3

kreta 2

classroom 2

TANEV RENDJE 2

dokumentumok 2