konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
A Gothard Jenő Általános Iskola 2013-ban csatlakozott az UNESCO Társult Iskolák hálózatához. A megtisztelő cím elnyerése feladatokkal, vállalásokkal is jár, ezért minden tanévben projekthetet szervezünk, hogy diákjaink is minél inkább magukénak érezzék a programot és megismerjék az UNESCO tevékenységét és céljait.
2016-ban már harmadik alkalommal rendeztük meg projekthetünket. Minden nap más-más fontos témát dolgoztunk fel, hívtunk előadókat, kiállítást szerveztünk, gazdag programokból válogathattak gyermekeink. A hét programjai bővebben:
 
 

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo