konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

„ Az egészség napja” és „Magyarnap”

Mivel kiemelten kezeljük diákjaink fizikai és mentális egészségének megőrzését, a hét folyamán a témához kapcsolódó előadásokat tartott védőnőnk, idén az egészséges táplálkozással foglalkozunk kiemelten. Ehhez kapcsolódva az osztályok is különböző módon dolgozták fel a témát.

A délután folyamán „Biopiacot” rendeztünk iskolánk udvarán, ahol helyi és környékbeli termelők házi termékeivel ismerkedhetnek meg az érdeklődők. A program túlmutat az iskola falain, hiszen Kámon és Herény városrész lakói körében is népszerű a rendezvény.

A „Magyarnap” keretében 1.és 2.osztályos tanulóink néptáncbemutatót tartottak, ezen kívül magyar népdalok és mondókák is előadásra kerültek. A programot táncház zárta.

A házi termékek vásárát és a magyar napi rendezvényt Koczka Tibor alpolgármester nyitotta meg, aki a facebook oldalán a következőt írta: "Fergeteges hangulatú magyar nap, termelői piac és táncház a Gothard iskolában. Az iskola udvara igazi kámoni közösségi térré vált, hiszen szülők, nagyszülők és a környékbeliek töltötték meg."

Védőnő - egészséges táplálkozás
UNESCO hét 5. nap Magyar nap, Biopiac

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo