konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Egy nagyon jó, szép, tartalmas napot töltött a 3.a osztály a Csodaszarvas Tájparkban. A délelőtt folyamán 3 csoportban ismerkedtek meg a gyerekek a környezettel. Volt íjászat, kézműves foglalkozás. A tanösvényen megfigyeltek őshonos állatokat, megtudták mi a lábas pajta és miért nem izzad a nyúl. Finom ebéd után kezdődött a nap fénypontja. Mindenki kipróbálta az erdei drótkötélpályát. Volt nagy izgalom és öröm, amikor mindenkinek sikerült a feladatot megoldania. 6 óra után kezdődött a szalonnasütés. Majd 4 csoportban a Kincsvadászat. Aki figyelt a délelőtti tanösvényen, annak könnyű volt a feladatok teljesítése. A csapatokat segítő felnőttek kedvesek, barátságosak és nagyon segítőkészek voltak. 
Fáradtan, de nagyon sok közös élménnyel gazdagodva ment mindenki haza.
Örülünk, hogy eljutottunk ide és szívesen visszatérnénk hamarosan.
Csodaszarvas Tájpark 3.a 2013.05.09
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo