Tervezd meg iskolánk új logóját, legyél híres! Száz éves iskolánk új logót kap - Te is a részes lehetsz, számítunk Rád! Ha a te logód nyer, akkor az elkövetkező 100 évben azt használjuk majd. BÁRKI tervezhet, aki kötődik iskolánkhoz: jelenlegi, régi tanítvány, szülő, stb.
Mit várunk?
- legyen egyszerű, érthető, de feltűnő is egyben
- mutasd meg, mit jelent neked ez az iskola
- szabadon választhatsz a technikák közt: festés, rajz, számítógép, stb.
Beadási határidő: 2013. május 27. Ha e-mailben küldöd, akkor Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre várjuk.
Szavazás május 28-30-ig.
A logókat kiállítjuk. Egyrészt az iskola tanulóinak a szavazata (mindenki kap majd egy szavazócédulát, amin egyszer szavazhat), emellett lehet majd facebookon is szavazni, másrészt egy szakmai zsűri döntése alapján választjuk ki az új logónkat. Eredményhirdetés május 31-én, Gothard Jenő születésnapján.
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter