konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

Iskolánkban évek óta nagy gondot fordítunk külföldi kapcsolataink ápolására. Fontosnak tartjuk,hogy diákjaink használhassák, gyakorolhassák  az általuk tanult idegen nyelvet.  Ebben az évben  tovább bővült partnereink köre. Az osztrák ” Volksschule Rechnitz”  iskolával kezdtünk el egy közös projektet, melynek címe : „ Hin und her”. Ennek keretében 2013. február 5-én került sor iskolánkban az első találkozóra. A 2.c osztály és a szintén második osztályos osztrák diákok egy jó hangulatú és tartalmas délelőttöt töltöttek el együtt.

 

Az ismerkedést követően  játékos nyelvi feladatokat oldottak meg, kihasználva a digitális tábla által kínált lehetőségeket, majd farsangi álarcokat készítettek a gyerekek. A programot tánctanulás és táncház zárta. Az első találkozó nagyon jól sikerült, vendégeink sok szép élménnyel tértek haza. Márciusban mi látogatunk Ausztriába.

Volksschule Rechnitz látogatása

Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo