konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Február 4-én Pődör György ásványgyűjtő, a vasszécsenyi Ásványmúzeum tulajdonosa, a Koch Sándor Ásványbarát Kör vezetője volt az 5.c osztály vendége az első három órában. A tanórák átcsoportosításával rendhagyó természetismereti foglalkozáson vettek részt az osztály tanulói, ahol bemutatóval színesített előadást hallottak a föld mélyének kőzeteiről, ásványairól. Pődör György emellett elkalauzolta a csapatot a fosszíliák és meteoritok világába is. Mindenki kézbe vehette, megcsodálhatta a természet alkotta különlegességeket, cápafogakat, féldrágaköveket, geódákat. 
Köszönjük, nagy élmény volt!
Akit a téma bővebben érdekel, jelentkezhet a tavaszi ásványgyűjtő túrára.
Rendhagyó természetismeret óra
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo