konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

vakacio.jpgTisztelt Szülők! Kedves Tanítványaink!

Az idei tanév zárásához érkeztünk. A rendkívüli események, a hagyományoktól eltérő munkarend ellenére kiváló eredményekkel büszkélkedhetünk. Tanítványaink tehetsége, szorgalmas munkája, nevelőtestületünk és a szülők támogató együttműködése sikeres volt. Iskolánk tanulmányi átlaga 4,51. A tanulólétszám 30%-a, 180 tanuló kitűnő tanulmányi eredményt ért el.
Gratulálok a kimagasló teljesítményekhez! Köszönöm tanítványaink, pedagógustársaim munkáját és a szülők partneri együttműködését. Nyolcadikosaink búcsúzásáról készült videó ITT , a fotóalbum pedig ITT elérhető. A nevelőtestület döntése alapján kimagasló tanulmányi és közösségi munkájáért az Év diákja elismerő címet érdemelték ki Fekete Zsófia 8.b és Tölgyesi Ákos 8.c osztályos tanulók.

Tanévzárás másként! A 2. évfolyamosok vidám tanévzáró műsorával kívánok mindenkinek jó pihenést a nyárra. A 2019-2020-as tanévet bezárom! Találkozunk szeptemberben.

Üdvözlettel: Nagyné Tancsics Ildikó
intézményvezető
____________
Köszönöm a 2. osztályosok és Juhászné Srágli Ildikó kollégám szervező munkáját és a videó elkészítését. (A link szövegekre vagy a képre kattintva indul a videó)

 

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo