Tisztelt Szülő/Gondviselő!

Tisztelettel tájékoztatom Önt, hogy az étkezési díj beszedése a 2020/21. tanévben is a szolgáltatást megelőzően, előzetes befizetéssel valósul meg.

Az étkezés igénybevételéhez a mellékelt nyomtatványok pontos kitöltésére van szükség!

Nyilatkozatok benyújtási határideje: 2020. június 15. A nyilatkozatokon a járványhelyzetre való tekintettel a sajátkezű aláírás begépelve is hiteles.

A szeptember havi díjat 2020. augusztus 25-én és 27-én 8.00-14.00 óráig lehet befizetni az iskolában. Amennyiben a koronavírus-helyzet még fennáll, akkor KIZÁRÓLAG ÁTUTALÁSSAL lehet fizetni.

Amennyiben a szeptemberi térítési díj befizetése a fent megadott határidőre nem történik meg, úgy a gyermek az iskolai étkezést szeptember 1-től nem veheti igénybe.

Pótbefizetésre 2020. szeptember 1-én 7:30-15:00 óráig biztosítunk lehetőséget a Nádasdy F u. 4. szám alatti irodában, amennyiben a vírus-helyzet megszűnik.

A TÁJÉKOZTATÓ ÉS A NYILATKOZAT ITT LETÖLTHETŐ!

Tisztelt Szülő/Gondviselő!