konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Az idei tanévben, november 11-én megrendezte iskolánk a Márton napi futóversenyt. Immár másfél évtizedes hagyománynak számító rendezvényünk szép időben, jó hangulatban zajlott. A nyolcadikos tanulóink segítettek a verseny zökkenőmentes lebonyolításában, melyet ez úton is köszönünk. A szomszédos utcákban 4-es váltócsapatok futottak a felső tagozatos osztályokból. A Váci és Derkovits iskolát láttuk vendégül. A győztes csapattagok libás, kézműves ischlert vehettek át. Az eredmények magukért beszélnek iskolánk tanulói szépen teljesítettek.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo