konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
A Megyei Floorball Diákolimpián Kiválóan szerepeltek Diákjaink! A IV.kcs-os lányok a III.helyen végeztek. A csapat tagjai: Draskovics Dóra, Novák Zóra, Pásztorházi Emma, Csarnai Zita, Soronics Luca, 7.b, Tiba Dóra 7.a, osztályos tanulónk.
A III. kcs-os lányok pedig az országos elődöntőre jutottak, 2.helyen végeztek. A csapat tagjai: Andrási Dóra, Csák Sára, Juhász Rebeka 5.b, Goldmann Eliza, Nagy Lotti 5.c, Márkus Liliána 6.a osztályos tanulónk. Felkészítő: Tóthné Szőke Csilla, Korn Tamás Gratulálunk lányok!

Floorball Városi Diákolimpián a III. korcsoportos fiúk 6.helyezést érték el. Csapat tagjai: Babics Marcell Czeczeli Bende Halmosi Roland Varga Mátyás Varju Valdemár A IV. korcsoportos fiúk a 3. helyen végeztek. Csapat tagjai: Fitos Dávid Varga Áron Varga Zsombor Lőrincz Péter Rózsahegyi Donát Rózsahegyi Márk Gratulálunk! Hajrá Gothard!

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo