A Gothard Jenő Általános Iskola tanítványai évről-évre tanulmányi és sportversenyek sokaságán bizonyítják tehetségüket. Június 12-én este újra felragyognak azok a csillagok, melyek megpillantásához nekünk bizony nem kell távcső. Hiszen a mi csillagjaink: a „Gothard Csillagok”. Ők a tanév során tanáraikkal közös munkával és erőfeszítéssel váltak egyre fényesebbé, hogy teljes pompájukban ragyoghassanak, mire beköszönt az év vége. Szerdán, 17 órakor a Cornelius Házban jutalmazzuk az országos tanulmányi és sportversenyek díjazottjait, valamint a megyei tanulmányi versenyek első hat helyezettjét. Összesen 152 diákunk részesül elismerésben. Szeretettel várjuk meghívott vendégeinket!