konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
XIV. Vasi Vizeken Általános Iskolai Horgászvetélkedő

Vas megyéből 32 általános iskolai csapat - két elméleti levelező fordulón - mérte össze tudását, víz-hal-környezet témakörben. Vasárnap a levelező forduló első tizennégy helyezett csapata versenyezett a XIV. Vasi Vizeken Általános Iskolai Horgászvetélkedő bajnoki címért.
Iskolánk "Gotcarp" nevű csapata szoros versenyben a második helyen végzett! (Kovács Levente 7.b,Seibert Vilmos 8.b, Czeczeli Botond 8.c,Ribes Csanád 8.c). Külön köszönet Kovács Kornélnak Kovács Levente apukájának, iskolánk egykori tanulójának a szakmai segítségért!

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo