Régi hagyomány, hogy a farsangi időszakban hangulatos körülmények között találkozunk egymással – „Gothardos” szülők, pedagógusok és ismerősök, ami idén is remek hangulatban telt.

2016. február 19-én (pénteken) 19:00 órától a Tóvendéglőben rendeztük meg a SZÜLŐ – NEVELŐ BÁLT.

A rendezvény fő célja iskolánk gyermekeinek támogatása. A bevételből segíthetjük a tanulók felkészülését és hozzájárulhatunk a gyermekek versenyeztetéséhez, illetve a kiemelkedő közösségi, kulturális és sportmunkát végzőket jutalmazhatjuk.

SzM bál 2016.02.19

VACSORA AJÁNLAT:

Menü 1.:        kacsamáj zsírjában rozsos pirítóssal, parasztsonkával töltött csirkemell rántva, kápia rizzsel, vegyes házi savanyú, somlói galuska

Menü 2.:        vadhúsos pite áfonyával, juhtúróval töltött borda kabátjában sült burgonyával, fahéjas –szilvás rétes

Menü 3. (Vegetáriánus): gránátalma-saláta mézes-mustáros öntettel, grillezett camambert sütőtökös rizottóval, fahéjas –szilvás rétes

Éjféli étkezés:  vörösboros marhapörkölt, csemege uborka, kenyér

Zene: TEQUILA zenekar

Tájékoztatásul közöljük, hogy a Tóvendéglő Restaurant & Bar 3.000,-Ft-os áron biztosította a vacsorát.

A rendezvény belépődíja 3.600,-Ft, amely tartalmazta a vacsorát.