konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

Régi hagyomány, hogy a farsangi időszakban hangulatos körülmények között találkozunk egymással: gothardos szülők, pedagógusok és ismerősök. Remek hangulatban telt idén is, 2014. február 14-én (pénteken)  a Tóvendéglőben SZÜLŐ – NEVELŐ BÁL. A köszöntő után a másodikos lányok táncoltak, őket nyolcadikosaink követték gitárral, dobbal, tánccal. Végül Nagy Lola (8.b) és kishúga, Nagy Lotti ugróköteleztek, majd a nagy mulatság után éjfélkor következett a tombola. A rendezvény fő célja iskolánk tanulóinak támogatása. A bevételből segíthetjük a gyerekek felkészülését, és hozzájárulhatunk a versenyeztetéshez, illetve a kiemelkedő közösségi, kulturális és sportmunkát végzőket jutalmazhatjuk.  

 

Az albumban 351 fotó van. Ha valakinek szüksége van az eredeti minőségű fotóra, írjon a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre.

 

SzMbál
 
Tanulóink műsoráról a videó itt megtekinthető:
 

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo