3 arany, 1 ezüstérmet is hoztak tanulóink az Országos Úszó Díákolimpia döntőjéről
03.23-24-én rendezték az Úszó Diákolimpia országos döntőjét, Egerben.
Eredményeink:
II.kcs
Trencsér Iván /4.a/
100m mellúszás-17. hely.
4x50m gyorsúszó váltó /Tóth Benedek, Trencsér Iván 4.a, Puchala Arnold, Takács Zsombor 4.c/ 6. hely.
III.kcs
Ekler Botond /6.a/
100m gyorsúszás 1. hely,
100m hátúszás 1. hely.
Iszak Emese
100m gyorsúszás 18. hely.
4x50m gyorsváltó /Aszódi Márk 5.c, Nagy Bálint 5.b, Sánta Noel 6.b, Ekler Botond 6.a
2.hely.
IV. kcs
Szerb Dorka /8.a/
100m mellúszás 10. hely.
4x50m mix gyorsváltó / Szerb Dorka, Iszak Tamara, Kovács Áron 8.a, Farkas Benedek 8.b/ 1.hely.
Felkészítő: Korn Tamás
Gratulálunk tanulóinknak a kiemelkedő eredményekhez!
Fotóalbum a képre kattintva elérhető:
Tisztelt Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket a 2024/2025-ös tanévre történő általános iskolai beiratkozással kapcsolatos tudnivalókról.
A szülőnek lehetősége van a beiratkozási adatok előzetes online rögzítésére. A beiratkozás szülői felülete 2024. március 27-én nyílik meg a KRÉTA rendszerben: https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap
A KRÉTA beiratkozás szülői felülete (BÁI) lehetőséget nyújt arra, hogy a szülők előzetesen beküldjék gyermekeik adatait a választott általános iskolába.
Segítség az online felülethez: https://tudasbazis.ekreta.hu/pages/viewpage.action?pageId=17761106
A beiratkozás során a személyes megjelenés kötelező a választott általános iskolában.
A személyes beiratkozás időpontjai: 2024.április 18. csütörtök 8:00-18:00
2024. április 19. péntek 8:00-16:00.
Beiratkozás helyszíne: Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.
A személyes beiratkozás alkalmával az alábbi dokumentumok bemutatása szükséges:
a gyermek személyi igazolványa, lakcímkártyája, TAJ kártyája és az e-KRÉTA felületről kinyomtatott és aláírt beiratkozási lapja.
A szülő/törvényes képviselő csak egy általános iskolába nyújthatja be gyermeke jelentkezését.
A beiratkozással kapcsolatos kérdéseik esetén szívesen állunk a rendelkezésre az alábbi elérhetőségeken: e-mail:
Tisztelettel: Gothard Jenő Általános Iskola vezetősége
Közlemény a tanköteles korba lépő gyermekek általános iskolába történő beíratásáról_2024.
Tájékoztató általános iskolák körzeteinek kijelöléséről 2024_2025. tanév
Csütörtökön megemlékeztünk az 1848-as forradalom eseményeiről, hőseiről. Köszönjük a színvonalas műsort a 6.b osztály szereplőinek és az őket felkészítő tanároknak: Orsi néninek, Viola néninek, Andi néninek, Felicián bácsinak.
A képre kattintva elérhető a műsor fotóalbuma:
Február 23-án rendezték a matekÁSZ verseny vármegyei fordulóját, ahová iskolánkból 5 tanuló került be az iskolai fordulóban elért eredményei alapján.
A vármegyei forduló eredményei:
Horváth Kornél (3.a) 1.hely, felkészítő: Lakatosné Kovács Gyöngyvér, Horváth Győzőné Pintér Andrea
Péter Bence (3.c) 5.hely, felkészítő: Barcsánicsné Horváth Beatrix, Horváth Győzőné Pintér Andrea
Horváth Dorka Anna (5.c) 2.hely,
Aszódi Márk (5.c) 3.hely,
Nagy Ádám (5.c) 4. hely
felkészítőjük: Horváth Győzőné Pintér Andrea
Az országos döntőbe továbbjutott tanulóink: Horváth Kornél(3.a), Horváth Dorka Anna(5.c), Aszódi Márk(5.c)
Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!
2024. március 9-én tartották Békéscsabán a Kick-Box Diákolimpia országos döntőjét, ahol Polgár Patrícia 8.a osztályos tanulónk a Light Contact és a Kick-light Contact kategóriában is ezüstérmet szerzett!
Gratulálunk!
A megyei forduló eredményei alapján Vas vármegyében iskolánk a 3. helyezést érte el.
A március 8-ai vármegyei-körzeti eredményhirdetésen következő tanulóinkat díjazták kiemelkedő egyéni eredményükért:
Horváth Kornél 3.a 4. hely, felkészítők: Horváth Győzőné Pintér Andrea és Lakatosné Kovács Gyöngyvér
Horváth Hanna 3.a 10. hely, felkészítők: Horváth Győzőné Pintér Andrea és Lakatosné Kovács Gyöngyvér
Aszódi Anna 4.a 8. hely, felkészítők: Horváth Győzőné Pintér Andrea és Verasztóné Tóth Ildikó
Németh Levente 5.c 1. hely, felkészítő: Horváth Győzőné Pintér Andrea
Aszódi Márk 5.c 7. hely, felkészítő: Horváth Győzőné Pintér Andrea
Iván Ferenc 5.c 10. hely, felkészítő: Horváth Győzőné Pintér Andrea
Prisznyák Krisztián Zénó 6.c 3. hely, felkészítő: Soósné Szerényi Szeréna
Csapatban vármegyei 1. helyezett: Aszódi Márk 5.c, Iván Ferenc 5.c, Németh Levente 5.c.
Csapatban vármegyei 2. helyezett: Bánfalvi Zoja Eperke 3.a, Horváth Hanna 3.a, Horváth Kornél 3.a
Iskolánkat az országos döntőn Németh Levente 5.c osztályos tanuló képviselheti.
Eredményes felkészítő munkájáért elismerésben részesült Horváth Győzőné Pintér Andrea.
Gratulálunk a kiváló eredményekhez!
Horváth Kornél 3.a osztályos tanulónk a Sakk Diákolimpia Vas Vármegyei döntőjén 2. helyezést ért el, ezzel bejutott az országos döntőbe.
Gratulálunk!
2024. április havi étkezési térítési díj befizetése: e:
Fizetési lehetőség:
Fizetési határidő: 2024. március 20.
Felmerült kérdés esetén, kérjük keresse ügyintézőnket,
a 06 20 503 3995 telefonszámon.
IV. korcsoportos röplabdás leányaink a Vármegyei Diákolimpián I. helyezést értek el, így továbbjutottak az Országos Elődöntőbe.
A csapat tagjai: Gombás Laura,Horváth Lizi,Laczi Hanna,Polgár Patrícia,Szabó Csenge, Szabó Sára,Tárnoki Zita,Tömböly Míra,Zsigmond Nóra
Felkészítő: Tóthné Szőke Csilla
Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.
Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.
Titkárság: +3620 4272526
Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054
Fax: +3694 505-670