Iskolánknak 21 éve van szoros kapcsolata a Dr. Pesovár Ernő (korábban Szivárvány) Alapfokú Művészetoktatási Intézménnyel, melynek célja az Ungaresca Táncegyüttes utánpótlás-nevelése. Jelenleg is sok az aktív táncos a felnőtt csoportban, akik a Gothard iskolából kerültek ki.

Kezdetekkor a testnevelési órák keretében és délután is táncolhattak a gyermekek, majd ez a későbbiekben csak a délutánra korlátozódott.

A 2012/13-as tanévtől a mindennapos testnevelésnek köszönhetően, az első osztályosok heti 1 alkalommal ismerkednek a magyar népi mondókákkal, játékokkal, egyszerűbb táncos mozgásokkal.

Tánc 1.a
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter

Különös közzétételi lista 2017.