Alsós fiú kézilabda

Iskolánkban hagyományai vannak a kézilabdázásnak. Ebben a tanévben – a Szombathelyi Egyetemi Sportegyesülettel együttműködve – újjászerveztük a fiú kézilabda csoport működését. Szakképzett edzők vezetésével még a regionális és az országos versenyekre is eljutottunk már ebben az évben. A legfiatalabbak számára az iskola tornaterme, a nagyobbaknak az Egyetemi Sportcsarnok kínál sportolási lehetőséget egy olyan sportágban, mely a test minden részét átmozgatja és a játékintelligenciát is jól fejleszti. „Ép testben – ép lélek” a jelszavunk. A munkánk középpontjában a testi és akarati képességek fejlesztése, az egymással és egymásért végzett csapatmunka és a jó hangulat áll. A legjobbak eredményes versenyzőkké válhatnak a támogató egyetemi csapatban, de minden kézilabdázó gyermek sokat nyerhet az egészség megőrzése, a képességek fejlesztése és a közösségi szellem jó hatása révén. Célunk, hogy örömmel jöjjenek, szívesen kézilabdázzanak a gyerekek.

A 3-4-5. évfolyamon tanuló fiúkat szeretettel várjuk a tornateremben hétfőn és kedden: 15:00-től 16:00-ig,

csütörtök 14:30-16:00 (Egyetem)

tagdíj:  300 Ft/hónap.

Edző: Takács Gabriella, aki iskolánk testnevelő tanára, kézilabdaedző. (Az ötödikesek ezzel kiválthatják a heti 2 óra testnevelést, ha szeretnék.)

Nagyobb fiúknak az Egyetemen van lehetőségük kézilabdázni (06707780717)

Kézilabda

A felsős kézisek blogja ITT megnézhető.

Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter

Különös közzétételi lista 2017.