tel: +36204272526konyvtar logofb logo  foto logo 50youtube logo  kreta logo
Szent Márton Kupa végre megrendezésre kerülhetett:
Szent Márton Szivacskézilabda Tornán, 22 alsós diákkal vehettünk részt november 29.-én. 1.-2. osztályos fiúk 1 helyezést értek el! Csapattagok: Sóvári Dávid,Tolnai Milán,Belső Noel,Nagy Donát.
3.-4. osztályos fiúk 1 helyezést értek el! Csapattagok: Németh Ádám, Pécsi Botond,Sánta Nole,Pezenhoffer Zalán,Csepregi Dávid,Juhász Máté,Kenedli Dávid,Deéry Dominik.
3.-4. osztályos lányok 2. helyezést értek el! Csapattagok: Tóth Lara,Tóth Heléna,Márkus Csenge,Kovács Hanna,Takács Eszter,Makrai Szonja,Tóth Boglárka,Kiss Vivien,Németh Lili,Horváth Liza,Polgár Noémi.
Hajrá Gothard!

Határtalanul pályázat

Évek óta részt veszünk a HATÁRTALANUL pályázaton, több száz tanulónk eljutott már Erdélybe.

Itt  Itt  olvasható

COVID 19 adatok: