tel: +36204272526konyvtar logofb logo  foto logo 50youtube logo  kreta logo

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi (Vas és Zala megye) fordulójában idén iskolánk két csapata jutott a legjobbak közé.
Területi 9. helyezett lett a Nyelvmanók csapat: Polgár Zsófia 3.a, Mersich Mira 3.a, Klein Maja 3.a, Knapcsik Noémi 3.a (felkészítő tanár: Beléndesi Beáta)

Területi 2. helyezett lett a Magyarázók csapat. Ők továbbjutottak az országos döntőbe is, ahol az országos 6. helyen végeztek. A csapat tagjai: Horváth Dorka Anna 3.c, Németh Erzsébet 3.c, Iván Ferenc 3.c, Sényi Mátyás 3.c (felkészítő tanár: Horváth Győzőné Pintér Andrea)
Gratulálunk!

Határtalanul pályázat

Évek óta részt veszünk a HATÁRTALANUL pályázaton, több száz tanulónk eljutott már Erdélybe.

Itt  Itt  olvasható

COVID 19 adatok: