tel: +36204272526konyvtar logofb logo  foto logo 50youtube logo  kreta logo
Iskolánk 5. és 6. osztályos tanulói nagyszerű programon vehettek részt könyvtárunkban a Mesebolt Bábszínház jóvoltából. Kolozsi Angéla színművésznő előadásában mesés, interaktív formában, varázslatos és hiteles módon elevenedtek meg a Magyarországon és Bizáncban nevelkedett III. Béla királyunkhoz kapcsolódó személyek, főbb helyszínek, események.
A lenyűgöző bemutató hatását a nagyméretű 3D - s gyönyörű mesekönyv, a színészi kellékek, a középkort idéző aláfestő zenék és váratlan hangeffektusok fokozták. A látottakról és a történelmi korról szóló keresztrejtvény kapcsán rögzítették ismereteiket a gyerekek. A nagyon tanulságos és látványos tanóra mindenki számára élvezetes volt. Jó lenne, ha a Királyok könyvének másik 4 előadása hasonlóan megvalósulhatna diákjaink számára.
Sok-sok köszönet és elismerés a Mesebolt Bábszínháznak.

Határtalanul pályázat

Évek óta részt veszünk a HATÁRTALANUL pályázaton, több száz tanulónk eljutott már Erdélybe.
 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  Itt  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 3

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo