tel: +36204272526konyvtar logofb logo  foto logo 50youtube logo  kreta logo
A Bolyai Matematika Csapatversenyen idén iskolánk három csapata jutott be a megyei első hat közé.
Megyei 4. helyezett lett: Komláti-Takács Csenge 3.b, Fülöp Richárd 3.b, Koppány Réka Sarolta 3.b, Németh Petra 3.b (felkészítő tanárok: Horváth Győzőné Pintér Andrea, Saághy Lászlóné)
Megyei 4. helyezett lett: Kövesdi Bálint 7.c, László Dávid 7.c, Molnár Zsombor 7.c, Thész Barnabás 7.b (felkészítő tanár: Nagyné Török Judit)
Megyei 6. helyezett lett: Németh Erzsébet 3.c, Magyar Adél 3.c, Aszódi Márk 3.c, Németh Levente 3.c (felkészítő tanár: Horváth Győzőné Pintér Andrea)
Gratulálunk!

Határtalanul pályázat

Évek óta részt veszünk a HATÁRTALANUL pályázaton, több száz tanulónk eljutott már Erdélybe.

Itt  Itt  olvasható

COVID 19 adatok: