tel: +36204272526konyvtar logofb logo  foto logo 50youtube logo  kreta logo
Iskolánk tanulói Floorball Városi Diákolimpián vettek részt.
III. korcsoportos fiúk 2. helyezést értek el:Pásztorházi Gergő,Németh Lóránt,Balogh Barnabás,Gerván Noel,Tóth Gábor,Kleé Balázs. Irány a Megyei döntő!
III. korcsoportos lányok 5. helyezést értek el:Kraft Ingrid,Kovács Anna, Horváth Lizi,Tömböly Mira,Laczi Hanna,Kiss Anna.
IV. korcsoportos fiúk 4. helyezést értek el:Gerencsér Zsolt,Leibinger Norbert,Varga Marcell,Varga Bálint,Kövesdi Bálint,Czövek Dániel.
IV. korcsoportos lányok 2. helyezést értek el:Andrási Dóra,Derdák Sára,Csák Sára,Juhász Rebeka.

Határtalanul pályázat

Évek óta részt veszünk a HATÁRTALANUL pályázaton, több száz tanulónk eljutott már Erdélybe.

Itt  Itt  olvasható

COVID 19 adatok: