konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

Tisztelt Szülők!
Tájékoztatom Önöket, hogy az őszi szünet október 23-ától november 1-jéig tart. Az első tanítási nap november 2. hétfő.
A tanév első negyedének végéhez érve szeretném megköszönni a kedves Szülők támogató együttműködését. Tisztelettel kérem Önöket, hogy az őszi szünet idején is segítsék a járvány visszaszorítását. A kontaktusszám csökkentése érdekében a gyermekek lehetőleg a családjukkal töltsék el a szünidőt. Fontos, hogy lehetőség szerint kerüljék el azokat a helyszíneket, rendezvényeket, ahol zárt térben sokan vannak. Minimalizálják az iskolatársaikkal vagy más intézmények diákjaival a közös, a vírus terjedése szempontjából kockázatos programokon való részvételüket. Közös célunk, hogy a fertőzések számát a minimálisra csökkentsük. Az idősek védelme érdekében a nagyszülőkkel kizárólag egészséges állapotban, a védelmi intézkedések betartásával történjen személyes érintkezés. A lehető legkevesebb családon kívüli szociális érintkezés mellett töltsék pihenéssel és feltöltődéssel a szünet napjait.
Köszönöm a megértésüket és segítségüket!
Vigyázzunk egymásra!
Kellemes pihenést és jó egészséget kívánok mindenkinek!
Tisztelettel: Nagyné Tancsics Ildikó
intézményvezető

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo