Kedves Szülők!

A Sulizsák Program keretein belül ruhagyűjtési nap kerül megrendezésre az iskolában, ahová az iskola tanulói behozhatják az otthon és környezetükben már nem használt, a programelőírásainak megfelelő ruhákat, kiegészítőket, cipőket. Az osztályfőnököktől kaphatnak zacskót október 12., hétfőtől. Október 22., csütörtökig hozhatják vissza, tegyék a portához, onnan már intézzük tovább! A gyűjtés menete

A gyerekek hazaviszik az előre elkészített zsákokat és a hozzá tartozó szórólapot!
Gyűjtsék össze az előírásoknak megfelelő darabokat:
Ami elfogadható: újra hordható női, férfi és gyerekruha darabok, összepárosított cipők; kézitáskák, sapkák, sálak, kalapok, fehérnemű, zokni; lepedő; függöny; törölköző; pizsama
Ami NEM elfogadható: paplan, takaró, párna, szőnyeg, fürdőszobaiszőnyeg, szakadt, lyukas, koszos és nedves ruhadarabok; munkaruházat; textildarabok, anyagok, nem kész ruhák. Kérjük a kedves szülőket, hogy az előírásokra fokozottan ügyeljenek!
Töltsék ki a kapott szórólap Önökre vonatkozó alsó részét!
A szórólap hátsó oldalának lehúzása után ragasszák rá a zsákra a kitöltött nyomtatványt! A zsákot a fülek összekötésével zárják le.
Hozzák be az iskolába a megtelt zsákot a meghirdetett időpontig!
AZ ISKOLA A LEADOTT SÚLYNAK MEGFELELŐ ÖSSZEGET MEGKAPJA A SZÜLŐK ÁLTAL TELJESÍTETT TÁMOGATÁSKÉNT!