tel: +36204272526konyvtar logofb logo  foto logo 50youtube logo  kreta logo
Örömmel tájékoztatjuk a kedves szülőket, kollégákat, hogy a 2019. évi személyi jövedelemadójuk 1 %-ának felajánlásából jelentős összeg érkezett a Korszerű Iskoláért Alapítvány számlájára. Az elmúlt évekhez viszonyítva az idei évben az Önök konstruktív együttműködése által számottevően megnövekedett a bevételünk, amelyet elsősorban az iskola infrastruktúrájának fejlesztésére, a tehetséges diákok tanulmányi munkájának, az erdei iskolai programok megvalósításának segítésére fordítunk.A Gothard Jenő Általános Iskola vezetősége, a Korszerű Iskoláért Alapítvány kuratóriuma ezúton is köszönetet mond mindazon szülőknek, kollégáknak, akik személyi jövedelemadójuk 1%-ának felajánlásával alapítványunkat ilyen nagy számban támogatták.
Köszönettel:
Nagyné Tancsics Ildikó
intézményvezető
 
Szabóné M. Ágota
a kuratórium elnöke

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 0

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo