Az új tanév első napján az 1. és a 4. osztályosok vidám műsorával a hagyományoktól eltérően megnyitottuk a 2020-2021-es tanévet. Az idei évben 24 osztályban 603 tanuló, köztük 83 elsős diák kezdte el tanulmányait iskolánkban. Nyugdíjba vonuló kollégáink, Sinkáné Timár Andrea és Varga Jenőné sokévtizedes pedagógiai munkájukért, a Gothard iskola tanulóiért és közösségéért végzett sokoldalú tevékenységükért miniszteri elismerésben részesültek, Pedagógus Szolgálati Emlékérmet vehettek át.

Az előző tanév munkájának értékeléséhez kapcsolódó díjak átadására is sor került:

-        Az „Év sportolója” elismerésben részesült kimagasló sport eredményei alapján Tömböly Míra 3.c, Szakály Zétény 4.b, Nagy Lotti 5.c és Babics Marcell 6.a osztályos tanulók.

-        Hivatástudattal végzett pedagógiai tevékenységükért, kiváló munkájukért az „Év Tanára” elismerésben részesült Sinkáné Timár Andrea és Varga Jenőné.

-        Iskolánk tárgyi feltételeinek fejlesztéséért nevelőtestületünk az „Év Szülője” elismerésben részesítette Babics Tihamér és Tóth Zoltán szülőket.

-        A Gothard Diáksport Egyesületben végzett alapító és sokévtizedes kiváló munkájáért elismerésben részesült Varga Jenőné.

-        A Korszerű Iskoláért Alapítvány kuratóriumában végzett szakmai munkájáért elismerésben részesült Viniczay Alexandra és Csóka András.

Minden kitüntetettnek és elismerésben részesülőnek köszönöm iskolánkért végzett áldozatos munkáját! Gratulálok az elismerésekhez!

Minden tanítványunknak jó munkát és sikeres tanévet kívánok!

Nagyné Tancsics Ildikó