Tisztelt Szülők!

Szeretettel várjük Önöket és gyermekeiket rendezvényeinken, hogy jobban megismerhessék iskolánkat, bizalommal hozhassák Őket hozzánk.
A tervezett programjaink:

Ovisok Mikulása: játékos sportvetélkedő 2020. december 5. /csütörtök/ (óvónénik jönnek a gyerekekkel)
Karácsonyi kézműves délután – leendő elsőseinknek 2019. december 12. /csütörtök/
Iskolanyitogató leendő elsőseinknek 2020. február 15. /szombat/
Nyílt tanítási nap a leendő 1.o. szüleinek 2020. február 19. /szerda/ (itt a szülők megnézhetik a tanítónénik 1-1 óráját)

BEIRATKOZÁS – ennek az időpontját központilag határozzák meg, amint megtudjuk, ide kiírjuk az összes információval együtt.

Nyusziváró foglalkozás – leendő elsőseinknek 2020. április 6. /hétfő/
Beiskolázási szülői értekezlet 2020. május 18. /hétfő/ 17:00

Iskolánk 2019-es bemutatkozó videója, az idei tavasz körül készül:

Bemutatkozó iskolafilm: Gothard Jenő Általános Iskola

Iskolánk sajátosságai, oktató-nevelő munkánk speciális területei: - matematika és idegen nyelvek/ angol, német/ emelt óraszámú és nívó csoportos oktatása - 1-3. évfolyamon az idegen nyelvek fakultatív oktatása - magyar nyelv és irodalom emelt óraszámú oktatása - úszás – vízilabda - röplabda - kézilabda - labdarúgás - tenisz - asztalitenisz - bringaakadémia - néptánc - kerámia, kézműves szakkör - szolfézs - madarász suli - 3. évfolyamon erdei iskolai témahét UNESCO Társult Iskola ÖKO Iskola Szeretettel várjuk a kedves szülőket!

Közzétette: Gothard Jenő Általános Iskola – 2017. március 15.

SPECIALITÁSAINKRÓL egy kis videóösszeállításITT megnézhető.

2017-es Iskolanyitogatóról a képek, videókITT megnézhetők.

Iskolánk körzethatárai:

Gothard Jenő Általános Iskola (9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.)

Beiskolázási körzete: Bajnok u., Barabás M. u., Benczúr Gy. u., Bertalanffy M. u., Béke tér, Békefi A. sétány, Brigád u., Ciklámen körút, Csikor E u., Csók l. u., Farkas K. u., Galamb u., Görgey A u., Haladás u., Herman O. u., Hóvirág u., Ibolya köz, Jázmin utca, Kalló u., Kaposi J. u., Kert u., Levendula u., Mészáros J. u., Muskátli u., Nagyszombat tér, Nefelejcs u., Németh L. u., Pipacs u., Prága u., Rezeda u., Rózsa köz, Rumi R. l. u., Saághy l. u., Senyefai u., Szabadnép u., Szabó l. u., Szegfú u., Szent lmre herceg útja, Szerb A. u., Székely B- u., Temető u., Tolnay S. u., Tulipán u., Uzsoki u., Vadrózsa u., Vajdahunyad tér, Várkonyi l. u., Veres P. u., Viola u., Vízöntő u.

Iskolánkról néhány bemutatkozó mondat:

Iskolánk a kámoni városrészen, csendes, kertvárosi környezetben található. A kiváló szakmai és infrastrukturális háttérrel rendelkező intézményünk 2013-ban elnyerte az” UNESCO Társult Iskola” címet.

Kiemelt nevelési területeink: környezettudatos nevelés, egészségfejlesztés

Sportolási lehetőségek: úszás-vízilabda, tenisz, néptánc, futball (lányoknak is), röplabda, kézilabda (fiúknak is)

Speciális képzések: néptánc, madarász-suli, szolfézs, bringaakadémia

Lehetőségük van diákjainknak a matematikát és az idegen nyelvet emelt óraszámban, nívó csoportban tanulni.

A tanulási nehézségekkel küzdő tanulók fejlesztése kéttanítós modell keretében történik, felzárkózásukat speciális szakemberek segítik.

Jól felszerelt informatikatermek, digitális taneszközök, új, korszerű könyvtár- 24 órás online szolgáltatással- áll a gyerekek rendelkezésére.

Diákjaink számára természetvédelmi táborokat, túrákat és erdei iskolát szervezünk.

Nevelő-oktató munkánkról honlapunkon további információkhoz juthatnak.