Tisztelt Szülők! Kedves Felsős Diákok!

A tantermen kívüli digitális tanulás 2020.április 15-től a felső tagozatos tanulóink számára a Google Classroom keretein belül folytatódik. Az alkalmazást minden felsős diákunk számára elérhetővé tettük. A felső tagozatra kidolgozott egységes rendszer segítségével még hatékonyabbá és egyszerűbbé válik a tanulás és a kommunikáció. Ha véget ér az online oktatás, akkor is tudjuk majd az iskolában használni.

Kedves Felsős Diákok!

Jó munkát kívánunk a Google Tanteremben!

_________________________

Ezentúl ezen a felületen kapjátok majd a tananyagot, feladatokat. Alaposan előkészítettük, mindenkit regisztráltunk, nektek már nem kell.

Ma megkapjátok az osztályfőnököktől a bejelentkezéshoz szükséges adatokat. Természetesen nem az ünnep alatt, de arra kérünk mindenkit, hogy ÁPRILIS 14. KEDD estig LÉPJETEK BE, nézzetek körül, próbáljátok ki a Google Tantermet. Természetesen okostelefonon is lehet használni, ingyenes, magyar nyelvű, egyszerűen letölthető, keresd meg hozzá az alkalmazást. Arra figyelj, hogy a MOST KAPOTT, ISKOLAI BEJELENTKEZÉST HASZNÁLD BELÉPÉSKOR!
Készítettünk nektek útmutatót pdf-ben, a használathoz, teszünk mellé videókat is youtube-ról. MIELŐTT BÁRMIT IS CSINÁLSZ, OLVASD EL AZ ÚTMUTATÓKAT vagy NÉZD MEG A VIDEÓKAT a használatról!

ÚTMUTATÓK:

HA BE VAGY JELENTKEZVE A GMAIL-EDBE, AKKOR ELŐBB LÉPJ KI - vagy Másik fiók hozzáadása.

Mindennapi bejelentkezés és kilépés PDF változat vagy a VIDEÓ A Google Tanterembe belépéshez kattints IDE!

Kurzusok és Fal menüpont: PDF változat vagy a VIDEÓ
Teendő, kurzusok menü, beállítások: PDF változat vagy a VIDEÓ
Feladatok megoldása, visszaküldésePDF változat vagy a 1. Feladat feltöltése, 2. Csatolt dokumentumba beleírni, 3. Kérdőív feladat

Pontszámok, eredmények egy helyen PDF vagy VIDEÓ
Online óra tartásának lehetősége: PDF változat vagy a VIDEÓ
JELSZÓVÁLTOZTATÁSPDF változat

Segédletek egybenPDF változat vagy a VIDEÓ

_________________________

Találkozunk április 15-én, szerdán 8:00-tól a Google Tantermedben.

Jó tanulást kívánunk mindenkinek!

Gothard Jenő Általános Iskola tanárai