„Környezetvédelem és újrahasznosítás napja”

Ökoiskolai címmel rendelkező intézményünk kiemelt figyelmet fordít a környezettudatos nevelésre. A nap folyamán környezetvédelmi előadásokon vehetnek részt tanulóink és az újrahasznosítás gyakorlati oldalát projektmunka keretében ismerhetik meg. Az osztályok, a gyerekek egyéni ötleteit és kreativitását felhasználva, újrahasznosított tárgyakat, művészeti alkotásokat készítenek. Az elkészült munkákat kiállítottuk az iskolában.

Délután megrendeztük az UNIVERZUM elnevezésű rajzversenyt a város 3. és 4. osztályos tanulóinak. Díjazottak:

Az UNESCO projekt hét keretében megrndezett UNIVERZUM városi rajzversenyen a z indulók Szombathelyt ábrázolták 2216-ban. Fantáziájuk segítségével álmodták meg a jövőt.

Különdíjasok:

Szalai Horváth Hanna 3.b             Iskola a „Csótó” alatt                     Gothard

Gráczer Virág    4.c                          Fó tér 2216-ban                               Gothard

Díjazottak           3. évfolyam

Smidéliusz Anna                              Savaria Szálló újra  működik       Neumann

Horváth-Barton Ákos                    Bartók Béla Zeneiskola                 Bolyai

Eichinger Attila                                                Szent Márton tér 2216-ban        Neumann

Díjazottak           4. évfolyam

Kassai Zsanna                                   Csónakázó tó és környéke          Bolyai János Gyakorló

Horváth Boróka Gyöngy              CLAUDIA Cukrászda                       Bolyai

Koppány Zita Kamilla                     Utcarészlet pénzosztó fával       Neumann

Újrahasznosítás