Tanulmányút Partium, Belső Erdély és Dél-Erdély tájain 2018. április 23-27.

Gothard Jenő Általános Iskola Szombathely

7. a és 7. b osztály

1.nap– Szombathely (indulás reggel 6 körül). Határátkelő: Méhkerék. Nagyszalonta (Csonka torony –Arany János múzeum), Nagyvárad(felfedező városnézés), Vársonkolyos(túra a Sebes-Körös völgyében, szállás )

2.nap –Rév (Zichy barlang, túra és barlanglátogatás), Kalotaszentkirály (egyfogásos ebéd, népviselet bemutató) , Magyarvalkó (Kalotaszegi templom), Körösfő (kalotaszegi vásár), Kolozsvár (szállás)