konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

Századik születésnapját ünneplő iskolánk - hosszas előkészületek után - új honlapot kapott. Az eddig megszokott menüpontok ugyanúgy elérhetők, csak jobb oldalra kerültek. A fontosabb híreink pedig a honlap tetején levő "slide" képekben vannak kiemelve. Ha túl gyorsan mozognak a képek, akkor amíg rajta hagyja az egeret a képen, addig nem fog váltani.   A >> jel azt mutatja, hogy annak a menüpontnak vannak további almenüjei is.

Külön kedvezünk facebook rajongó látogatóinknak azzal, hogy a cikkek végén levő facebook/twitter/google+ gombokkal megoszthatják az olvasottakat.

Régebbi honlapjaink az Iskolánk menüpont Előző tanéveink almenüje alatt érhetők el. Reméljük, hogy az új honlapunkat is olyan lelkesen fogják látogatni, mint az eddigieket. Kis türelmet kérünk a közben felmerülő hibák javításához. Jó nézegetést kívánunk!

 

Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo