konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

2012. november 30-án iskolánk két csapattal vett részt a Paragvári Utcai Általános Iskola által rendezett „Lerne Deutsch mit Spaß und Spiel” elnevezésű német nyelvi versenyen. Első versenyszámként a szép kiejtést értékelték, ahol a gyerekeknek egy memoriter elmondásával kellett bizonyítani tudásukat.

Ebben a versenyszámban Kovács Alexandra az I. Pungor Péter a II. helyet szerezte meg. Ezután játékos feladatok, majd szituációk következtek német nyelven, melyeknek témája a téli ünnepkör volt. Tanulóink nagyon eredményesen szerepeltek, hiszen fiú csapatunk (Horváth Márk, Pungor Péter, Varga Zsolt) az I. helyen, lány csapatunk (Csizmadia Anna, Kovács Alexandra, Palasik Anna) a III. helyen végzett. Mindkét csapat tagjai a 6. a osztály tanulói. Felkészítőjük Kovácsné Szalay Mónika tanárnő volt. Gratulálunk mindannyiuknak.

„Lerne Deutsch mit Spaß und Spiel”
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo