Fontosnak tartjuk az elmúlt generációk értékeit bemutatni, köszönni és továbbadni a jelenbe átemelt értékeket. E tiszteletnek adózunk a mai tornatermi névadáson is. Unger József, iskolánk híres tanára, generációk testnevelője,a „Gyere velünk!”-mozgalom megálmodója nevét viseli ezentúl tornatermünk.

Az ünnepélyes avatón iskolánk egykori tornászunk, Csillag Tünde bemutatóját is megnézhettük, majd retró „Gyere velünk!” várta a gyerekeket. Pars Krisztián olimpiai bajnok és edzője, Németh zsolt is megtisztelte jelenlétével rendezvényünket.

Károly Frigyes és Unger József felesége leplezték le az emléktáblát. Beszédet mondott Sági József, dr. Unger Péter, Károly Frigyes és Nagy Zoltánné.

Az eseményünkről cikk a Vas Népében ITT olvasható.

Tornaterem avatása

Oszd meg a cikket: