konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

Október 1-én rendhagyó, méltó módon ünnepeltük e jeles napot Gulyás László vándormuzsikus előadóművésszel és a Savaria Történelmi Karneválról is ismert gólyalábasokkal. A mai nap programja a TÁMOP-3.2.4.A-11/1-2012-0088 számú nyertes pályázatunk első rendezvénye is.

Szeptember 30-án Benedek Elek a nagy meseíró, mesegyűjtő születésnapja van. A Magyar Olvasástársaság ezt a napot a Népmese napjává nyilvánította 2005-ben. Felhívással fordultak mindazokhoz, akiknek fontos a népmesék fennmaradása, és a mesékben élő bölcsességek tovább hagyományozása. Ezen a napon mi is megkülönböztetett tisztelettel fordultunk mind a magyar, mind más népek meséi felé.

Közös pályázatunk együttműködő partneriskoláinak pedagógusaival és diákjaival is együtt ünnepeltük e napot.

Gólyalábasok
 
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo