konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
A Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központ Könyvtár és Levéltár  az idei évben is megrendezte az Ünnepi Könyvheti Felovashow-t.  Egy egész napos kampánnyal hívta fel a figyelmet az olvasásra. Célja, hogy a felolvasást középpontba helyezve minél több embert bevonjon az olvasásba, felhívja a figyelmet az olvasás fontosságára és a könyv szeretetére. Az Ünnepi Könyvhét keretében a Savaria Múzeumban a 3.a)b)c)-s tanulók Móra Ferenc: Hogyan tanultam meg olvasni? c. elbeszélését, Homor Anikó és Horváthné Miklós Mária tanítónők pedig Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek c. regényéből olvastak fel egy-egy részt. Az 1.c osztályosaink a Berzsenyi Dániel Könyvtár rendezvényén vettek részt Horváthné Purguly Mária vezetésével.  A közösségben folytatott élményszerű olvasás mellett  ebben az évben a kortárs irodalom megismertetése is a célok között szerepelt.Együttműködő partneriskolaként a 2. osztályosaink verses játékos foglalkozáson és felolvasáson vettek részt Csider Sándor költő tanárral. Az 5. és 6. osztályosok “ Benned a létra” címmel egy interaktív foglalkozáson találkozhattak Varga Richárddal és Rozmán Kristóffal.
Mayer Borbála és Somkuthy Anna a Frei Caféban a felnőttek körében olvasták fel kedvenc könyvük egy-egy részletét.
Ünnepi Könyvhét Felolvashow
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo