konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Pedagógusok és diákok közös műsora a Városházán rendezett könyvbemutatón: 2013. április 11-én pedagógusok és gyerekek közösen léptek fel a Városháza Dísztermében, hogy megemlékezzenek a múlt században élő híres szombathelyi asszonyról, Szegedy Györgynéről. A könyvbemutató keretein belül előadott műsorban megelevenedett – a korabeli szalonok világán keresztül – a szombathelyi gyermekmenhely, gyermekkórház, és erdei iskola létrehozásáért elszánt küzdelmet folytató bárónő eredményekben gazdag életútja.

Az emlékezés perceit iskolánk tanítóinak és 3.b osztályos diákjainak színvonalas játéka tette emlékezetessé.

 Köszönet a közreműködő Homor Anikó, Ikerné Beléndesi Beáta, Kocsis Edit, Némethné Gergácz Anita, Németh Tamásné tanítónőknek, a bárónőt alakító Tóth Csabáné vezető óvónőnek, a gyermekszereplőknek, továbbá a forgatókönyvet író, a műsort rendező és szintén közreműködő Horváthné Miklós Mária tanítónőnek.

Pedagógusok és diákok közös műsora a Városházán rendezett könyvbemutatón
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo