A beiratkozás időpontja: 2013. április 8-9. (hétfő-kedd) 8:00-18:00 óráig.
A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:
- a gyermek személyazonosítására alkalmas dokumentum (anyakönyvi kivonat)
- gyermek lakcímkártyája
- iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanusító óvodai vélemény
- egyéb szakvélemény, ha van (pl. Nevelési Tanácsadó)
- kitöltött jelentkezési lap ITT letölthető
- TAJ szám
- Köthető tanulóbiztosítás (egyéni igény szerint)

Tisztelt Szülők!

Gyermekük iskolai beíratásával kapcsolatban az alábbiakra hívjuk fel a szíves figyelmüket:

Az egészségügyről szóló 1997. évi CLIV. törvény járványügyre vonatkozó intézkedései, valamint a fertőző betegségek megelőzéséről szóló 18/1998.(VI.3.) NM rendelet felhatalmazása alapján a 2013.évi Védőoltási Módszertani Levél a védőoltásokról a következőket írja: „Gyermekközösségbe, továbbá alsó-és középfokú oktatási intézménybe csak az előírt oltásokkal rendelkező gyermekek vehetők fel.”

A gyermekek iskolai beíratását követően az iskolavédőnő valamennyi gyermek érdekében ellenőrzi az életkorhoz kötött kötelező védőoltások megtörténtét. Azoknál a gyermekeknél, akiknél bármelyik kötelezően előírt védőoltás elmaradt, azt a gyermek háziorvosa által a legrövidebb időn belül pótolni kell.

Felhívjuk a T. Szülőket, hogy az iskolai beíratást követően – legkésőbb 2013. április 30-ig – szíveskedjenek bemutatni az iskolavédőnőnek a gyermek védőoltási kiskönyvét.

Erre az iskolavédőnővel történt egyeztetés után, a védőnő által meghatározott időpontban kell sort keríteni.

Kérjük a fentiek szíves tudomásulvételét és az együttműködését!

Tisztelettel:

Dr. Gyánó Gabriella

járási tisztifőorvos

Tisztelt Szülők!

A fenti levélre hivatkozva gyermekük védőoltási könyvét 2013. április 30-ig az alábbi időpontokban van lehetőség bemutatni az iskolaorvosi rendelőben:

• hétfői és pénteki napokon 10-12 óra
  • csütörtöki napokon 14-16 óra között.

Amennyiben a fenti időpontok nem megfelelőek, lehetőség van arra, hogy a háziorvostól kapott igazolást lezárt borítékban leadják az iskolában. Az igazolásnak tartalmaznia kell az információt, hogy a gyermek minden kötelező védőoltással rendelkezik.

Együttműködésüket köszönöm: Halászné Vidéky Veronika

iskolavédőnő