konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

A Vas Megyei Kormányhivatal Oktatási Főoasztálya által 2013. február 28-án kelt tájékoztató alapján az alábbi utcák tartoznak iskolánk beiskolázási körzetébe:
Bajnok u., Barabás M. u., Benczúr Gy. u., Bertalanffy M. u., Béke tér, Békefi A. sétány, Brigád u., Csikor E. u., Csók I. u., Farkas K. u., Galamb u., Görgey A. u., Haladás u., Herman O. u., Hóvirág u., Irottkő u., Kalló u., Kaposi J. u., Kállai É. u., Kert. u., Levendula u., Mészáros J. u., Muskátli u., Nagyszombat tér, Nefelejcs u.,Németh L. u.,Pipacs u., Prága u., Rezeda u., Rumi R. I. u., Saághy I. u., Senyefai u., Szabadnép u., Szabó I. u., Szegfű u., Szent Imre herceg utja, Szerb Antal u., Székely B. u., Temető u., Tolnay S. u., Tulipán u., Uzsoki u., Vadrózsa u., Vajdahunyad tér, Várkonyi I. u., Veres P. u., Vízöntő u.
 
További információk a beiskolázásról: a Leendő elsőseinknek menüpontban olvashatók.
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo