konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Abban a megtiszteltetésben volt ma része iskolánknak, hogy vendégül láthattuk a Szegedi Vízilabda Egylet férfi OB I-es csapatát, melynek tagjai között olyan nagy meveket köszönthettünk, mint dr. Vincze Balázs (aki pl. háromszor is szerepelt olimpián), Szívós Márton, dr. Molnár Tamás (többszörös olimpiai bajnok). 
Iskolánkban 9 éve működik sikeresen a vízilabda oktatása, szoros együttműködésben Aligátos Vízilabda Utánpótlás Egyesülettel (AVUS). Nagyon büszkék vagyunk tanulóinkra, akik minden évben kiválóan szerepelnek valamennyi vízilabdás megmérettetésen. Ezért külön öröm számunkra, hogy tanulóink elé ilyen kiváló példaképeket állíthatunk. A gyerekek nagy várakozással és lelkesedéssel fogadták vendégeinket, akik készségesen és közvetlenül válaszoltak a feléjük záporozó kérdésekre. 
Köszönjük, hogy megtiszteltek minket jelenlétükkel és bekapcsolódtak 100. tanévünk méltó megünneplésébe.
 
Néhány fotó a találkozóról:
 
Szegedi vízilabdások jártak nálunk
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo