konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Tisztelt Szülők!
A Gothard Jenő Általános Iskola nevelőtestülete nevében szeretnék köszönetet mondani a kedves Szülőknek, hogy az új digitális munkarend elindításában maximálisan segítették, támogatták gyermekeiket és együttműködtek iskolánkkal. A kollégák számos módszert alkalmazva próbálják feladataikat a lehető legjobban teljesíteni, hogy minden tanuló számára elérhetőek legyenek az otthoni tanulás feltételei. Ennek hatékony és eredményes megvalósításához a továbbiakban is elengedhetetlenül szükséges az Önök támogatása. A tantestület nevében köszönöm a segítségüket, pozitív hozzáállásukat. Továbbra is számítunk partneri együttműködésükre.
Vigyázzanak magukra! Vigyázzanak egymásra!
Üdvözlettel: Nagyné Tancsics Ildikó
intézményvezető

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo