konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Idén is remek hangulatban telt a szülő-nevelő bál. Köszönjük mindenkinek aki eljött, vagy támogatást küldött. Külön köszönjük a 8. évfolyam szereplését, Tengelics Ákos (6.b) dob előadását, Galaxy RRC táncos műsorát és tanáraink táncát. Ha valakinek a bálról vannak szívesen megosztandó fotói, nagyon örülnénk, ha feltöltené ebbe a fotóalbumba. A videók iskolánk youtube csatornáján külön is megnézhetők. A Felejthetetlen Pillanat Fotóstúdió szolgáltatta a szelfigépet az estére, ezek a fotók is megtalálhatók az albumban (a fenti fotóra kell kattintani a megnyitáshoz).

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo